Hakkımızda

2007 Eylül ayında Şirketler Mukkayyitliği'nce kuruluş işlemleri onaylanan şirketimiz, işletme için gerekli olan araç ve personel ihtiyacının tamamlanması ile birlikte 2 Şubat 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Şirketimiz, bir üniversite adası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ülkemize gerek Türkiye’den gerekse üçüncü ülkelerden gelen öğrencilere giriş ve çıkışlarda ulaşım kolaylığı sağlamak misyonuyla kurulmuştur.

Ciddi, güvenilir ve kaliteli servis anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimize olan güven giderek artarken hizmet alanına öğrencilerle birlikte askerlerimiz ve halkımız da katılmıştır.

Temel prensibimiz olan ciddi, güvenli ve kaliteli servis anlayışımızın devamının sağlanması için şirketimizce sürekli olarak hizmet içi eğitim çalışmaları yapılmakta, araç güvenliği kuralları titizlikle yerine getirilmektedir.

Taşımacılık alanında var olan ihtiyacın giderilmesi amacıyla, KIBHAS’ın  kurulmasına katkı sağlayan herkese ve bize destek veren öğrencilerimize, askerlerimize ve tüm halkımıza yürekten teşekkür ederiz.